Stworzyliśmy naszą stronę i profil na PornHubie w czasie koronawirusowej pandemii. W czasie wielogodzinnych rozmów o seksie czy o związkach doszliśmy do wniosku, że nie ma Polskiej pary, która otwarcie mówi o seksie, a tym bardziej to o czym mówi może pokazać na nagraniach.

Będziemy opowiadać o swoich doświadczeniach i własnych eksperymentach. Może znajdziecie w tym coś dla siebie i wykorzystacie w swoim życiu.

Nasz kraj nadal jest bardzo mocno osadzony w stereotypach zarówno tych seksualnych jak i mentalnych w związkach partnerskich czy małżeństwach. W ten sposób zaplanowaliśmy powstanie tego bloga o tematyce seksualności w związkach. Dlaczego będziemy mówić o związkach – dlatego, że rzadko można nawiązać kontakt emocjonalny podczas przygodnego seksu, a brak emocjonalności mocno ogranicza poznawanie siebie i eksploracje własnej seksualności (chociaż nie twierdzimy, że jest to niemożliwe). Będziemy mówić o tematach tabu, analizować stereotypy i to wszystko przedstawiać bez owijania w piękne słowa i cenzurę. Będziemy mówić o poszukiwaniu radości i przyjemności z seksu. Pokażemy, że seks analny może sprawiać niesamowitą przyjemności i prowadzić do wspaniałych orgazmów, a to tylko namiastka tego co wam przedstawimy. Poruszymy tematy drażliwe, powiemy o fantazjach w taki sposób jak większość o nich myśli ale nie powie bo… nie wypada. Decydujemy się na to gdyż widzimy jak ciężko jest rozmawiać o seksie i o przyjemności. Wielu osobom pozwoliliśmy inaczej spojrzeć na seksualność i pomóc w otwarciu się na przyjemność i doznania seksualne, na które nigdy wcześniej by się nie zdecydowali. Nasza strona i blog to w głównej mierze opis naszego zamiłowania do seksu i chęć podzielenia się naszym doświadczeniem.

TAK – lubimy seks, lubimy go pokazywać i o nim rozmawiać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz walutę